Metal Tavan Sistemleri

Metal Tavan Sistemleri

Metal tavan sistemleri dayanıklı ve uzun süreli kullanım istendiği zaman tercih edilen tavan sistemleridir. Metal tavan sistemleri dayanıklı ve uzun ömürlü olmakla beraber oldukça da dekoratiftir. Metal tavan sistemleri her yükseklikte tavana tercih edilen derinliklerde yapılabilmektedir. Metal tavan sistemleri uygulanan yerler oldukça fazladır. Alışveriş merkezleri, metro istasyonları, hastaneler, konferans salonları gibi büyük yapılarda tercih edildiği gibi ofisler için de tercih edilmektedir. Metal tavan sistemleri hızlı montaj yapılabilen sistemlerdir.

Metal tavan sistemleri silinebilir olma temizlenebilir olma özellikleri sayesinde hijyen için oldukça önemli yapı sistemleridir. Şık ve aydınlık dekoratif görüntü sağlar. Akustik performans açısından oldukça başarılı sistemlerdir. Kolay montaj ve aynı zamanda kolay demontaj özelliği sayesinde zaman tasarrufu sağlar. Renk değişimi oluşmaz. Darbelere karşı dayanıklıdır. Tavan boşluğu orantılıdır. Bu durum tesisat işleri için oldukça elverişli olmasını sağlar. Metal tavan sistemleri istediğiniz proje tipine göre, iç mimari planlarına göre tasarlanabilmektedir.

 Metal tavan sistemleri çeşitleri şunlardır:

Clip-in Sistemleri (Gizli taşıyıcılı)
Lay-in sistemleri (Sarkmalı)
Lay-on Sistemleri (Oturmalı)
Hook-on sistemleri (Kancalı)
Baffle Sistemleri
Eğrisel Baffle Sistemleri
Petek Asma Tavan Sistemleri
Mesh Asma Tavan Sistemleri

Metal tavan sistemleri fiyat bilgisi ve ayrıntılı bilgi için Akadro Proje ile iletişime geçebilir, ekonomik, hızlı, güvenilir metal tavan sistemleri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Metal Tavan Sistemleri Uygulamalarından Kareler